بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

یکی از نشانه های مهم زیبایی هر شخص، زیبایی لبخند او است. برای داشتن یک لبخند زیبا و طرح لبخند دلنشین، شکل ظاهری دندان ها حرف اول را می زنند. از طرفی زیبایی دندان ها، باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود و از نظر روابط اجتماعی، عاطفی و شغلی حائز اهمیت است. برای به دست آوردن این زیبایی می توان از دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران، کمک گرفت. افرادی که ترمیم های زیبایی دندانپزشکی انجام می دهند، احساس خوب و رضایتمندی به دست می آورند. در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران را به شما تقدیم کنیم.

هدف دندانپزشکی زیبایی

یکی از شاخه های دندانپزشکی، زیبایی و ترمیم دندان ها است. در دندانپزشکی برای زیبایی و اصلاح دندان ها روش های علمی متعددی وجود دارد. تمامی این روش ها باید توسط دندانپزشک متخصص زیبایی انجام شود. افرادی که از نامرتبی دندان ها، کدر شدن رنگ دندان ها، فاصله و اندازه دندان های خود رنج می برند، می توانند از دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران، کمک بگیرند. روش های مدرن اصلاح لبخند و ترمیم دندان های نامنظم، ترکیبی از علم و هنر هستند. با انتخاب یک دندانپزشک خوب می توان از مزایای مفید این روش ها استفاده کرد. در این روش، طرح زیبایی و ترمیم دندان ها، با مشورت خود متقاضیان انجام می شود.

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران
بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

برای رفع کدام مشکلات دندان باید به دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد؟

به کمک دندانپزشک زیبایی، مشکلات متعددی از دندان و لثه را می توان رفع کرد. در ادامه به بررسی تعدادی از این مشکلات و دلایل آن ها می پردازیم.
اصلاح طرح لبخند
برای اصلاح طرح لبخند از مجموعه ای از درمان های زیبایی استفاده می شود. برخی از افراد ممکن است هم زمان دارای ایرادهایی مانند ترک خوردگی دندان، لکه های دندانی، ناموزون بودن دندان ها و… باشند. برای پوشش دهی کلی، تمامی این ایراد ها از یک روش مناسب بنا به تشخیص دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران استفاده می شود.

مرتب کردن دندان ها
دندان ها به دلایل مختلف مادرزادی یا تصادفی، نامرتب کنار هم می نشینند. این نامرتبی ممکن است خفیف یا شدید باشد. برای مرتب کردن دندان هایی که وضعیت خفیفی دارند از لمینت یا کامپوزیت استفاده می شود. برای نظم بخشیدن به دندان هایی که وضعیت ناموزونی شدیدی دارند، باید از ارتودنسی استفاده شود.

مقاله پیشنهادی:
لمینت دندان چیست

سفید کردن دندان ها
دندان ها با گذشت زمان به دلایل مختلف تغییر رنگ می دهند. از مهم ترین دلایل لکه های دندانی می توان به استفاده نکردن از مسواک و مصرف سیگار و توتون اشاره کرد. لکه ها ممکن است به رنگ سیاه یا زرد باشند. با سفید کردن دندان می توان لکه های سطحی روی دندان ها را از بین برد. سفید کردن دندان شاید کار ساده ای به نظر برسد ولی بهتر است توسط دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران انجام شود.

بستن فاصله بین دندان ها
وجود فاصله در بین دندان ها با نام علمی دیاستما شناخته می شود. این فاصله دندانی در بین بیماران مختلف متغیر است. کودکان و بزرگسالان می توانند دارای مشکل فاصله دندانی باشند. این مشکل هیچ آسیبی به دندان ها نمی رساند ولی از لحاظ ظاهری، زشت جلوه می کند. معمولاً اندازه این شکاف، با رشد دندان های دائمی، کمتر می شود.

اصلاح لبخند لثه ای
برخی از افراد به هنگام لبخند زدن لثه های آن ها دیده می شوند. دیده شدن لثه ها، ظاهری زشت به چهره و لبخند می بخشد. دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران، با افزایش طول تاج دندان می تواند به راحتی به این مشکل پوشش دهد. اصلاح لبخند لثه ای با روش های لیزر درمانی انجام می شود و بدون درد و خونریزی است.

اصلاح شکل دندان ها
دندان هایی که ابعاد و برجستگی های مرتب و یکدستی ندارند، با روش زیبایی دندان، شکل و فرم آن ها اصلاح می شود. این بدفرمی ها ممکن است سطحی یا حاد باشند. برای اصلاح بدفرمی های حاد معمولاً از جراحی فک استفاده می شود. با جراحی می توان دندان ها را جلو یا عقب کشید.

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران
بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

انواع درمان های رایج در زیبایی دندان

با روش های درمانی علمی می توان بیشتر مشکلات ظاهری دندان ها و لثه ها را برطرف کرد. این روش ها به صورت زیر دست بندی می شوند.
پرکردن زیبایی دندان
معمولاً برای پر کردن دندان از مواد نقره ای رنگ استفاده می شود. رنگ نقره ای با رنگ طبیعی دندان هماهنگی ندارد و خیلی زود به چشم می زند. برای بخشیدن ظاهری طبیعی به دندان ها می توان پس از پر کردن درمانی دندان، از پر کردن زیبایی دندان استفاده کرد. این مواد از پرسلن و رزین های کامپوزیتی تهیه می شود و با رنگ مینای دندان مطابقت دارد.

مقاله پیشنهادی:
سفید کردن دندان با لیزر

بلیچینگ
بلیچینگ نام علمی سفید کردن دندان است. برای سفید کردن دندان از مواد مخصوصی استفاده می شود. جرمگیری دندان نیز روشی برای سفید کردن و از بین بردن رسوبات دندانی است. دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران، با تجهیزات مدرن، عمل جرمگیری دندان را به صورت کامل و بدون نقص و آسیب دیدگی به دندان ها انجام می دهد.

ونیر لمینت
لمینت دندان لایه نازکی است که روی دندان گذاشته می شود. جنس لمینت دندان، سرامیکی است و فقط یک طرف دندان را پوشش می دهد. از لمینت برای پوشاندن لکه های دندان، ساییدگی، ترک خوردگی و شکستگی دندان استفاده می شود. در صورت استفاده کردن از لمینت ونیر، دیگر نیازی به سفید کردن دندان وجود ندارد.

باندینگ کامپوزیتی
باندینگ کامپوزیتی روشی برای پوشاندن لکه های دندانی و دیگر عیوب دندان ها است. در روش باندینگ، رزین کامپوزیت به دندان ها چسبانده می شود. معنی اصلی باندینگ، چسباندن و ایجاد پیوند است. از ارزان ترین روش های زیبایی دندان است و روی دندان هایی که غیر قابل سفید کردن هستند، عمل باندینگ انجام می شود.

استفاده از روکش زیبایی
برای پوشاندن لکه های دندان و یکدست جلوه دادن دندان های نامرتب، می توان از روکش های زیبایی استفاده کرد. این روکش ها علاوه بر زیبایی، به استحکام دندان ها کمک می کنند. روکش ها در انواع مختلف روکش های کاملاً پرسلن، پرسلن فلزی، زیرکونیوم و طلا مصرف می شوند.

ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی نامرئی، وقتی روی دندان ها نصب می شود، در ظاهر دیده نمی شود. به همین علت از محبوب ترین انواع ارتودنسی و زیبایی دندان به شمار می آید. ارتودنسی نامرئی انواع مختلفی دارد و از جمله انواع این ارتودنسی می توان به لینگوال، براکت های سرامیکی و الاینرهای شفاف اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی:
بهترین زمان برای کشیدن دندان عقل

ویژگی های دکتر دندانپزشک زیبایی

برای داشتن یک دوره درمانی موفق از ترمیم یا زیبایی دندان های خود، باید درمان خود را با یک دکتر دندانپزشک خوب شروع کنید. در ادامه به چند ویژگی دندانپزشک خوب زیبایی اشاره می کنیم.
مهارت و تجربه کافی
دندانپزشک زیبایی برای پوشش دهی هر یک از عیب های ظاهری دندان، باید روش های درستی را انتخاب نماید. در انتخاب این روش ها، نظر خود بیمار نیز پرسیده می شود. دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران با توجه به تجربه ای که دارد، از بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند استفاده می کند. همین طور داشتن مهارت کافی، عمل زیبایی دندان را بدون آسیب رساندن به دندان ها و پوشش دهی کامل، انجام می دهد.

استفاده از مواد و تجهیزات باکیفیت
برای گرفتن یک نتیجه بهتر و کامل از دندانپزشک زیبایی، ضروری است از مواد و تجهیزات با کیفیتی استفاده شود. کیفیت بالای مواد مصرفی ارتباط مستقیمی با مقاومت دندان ها دارد. مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی معتبر، از مواد و تجهیزات استانداردی در دوره های درمانی خود استفاده می کنند.

نوبت دهی منظم
معاینه و درمان دندان اغلب به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. یک دندانپزشک خوب، برای معاینه بیماران خود، طی یک برنامه منظمی پیش می رود. امروزه با وسعت اینترنت، برای گرفتن نوبت می توان از روش آنلاین و غیرحضوری استفاده کرد.

هزینه درمانی مناسب
هزینه دندانپزشکی زیبایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و این هزینه متغیر است. از جمله مهم ترین فاکتورهای موثر در قیمت دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران می توان به نوع درمان، مدت زمان درمان و تعداد دندان اشاره کرد.

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی غرب تهران

شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات درمانی دندان به کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه مراجعه کنید. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بروفه دارای کادری تشکیل شده از دندانپزشکان مجرب و متخصص در زمینه های مختلف است. خدمات این مرکز عبارتند از: ایمپلنت، زیبایی دندان، اطفال و ارتودنسی، درمان و پروتز

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *