کلینیک دندانپزشکی باغ فیض – پونک

خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی

خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی

امروزه در کلینیک دندانپزشکی از مجهزترین دستگاه ها و ابزارهای روز دنیا برای ارائه انواع خدمات دندانپزشکی، استفاده می شود. کلینیک دندانپزشکی پونک با استفاده از جدیدترین روش های علم دندانپزشکی، در خدمت بیماران بزرگسال و کودک هستند. در این مراکز، دندانپزشکان متخصص در زمینه های مختلف در محیطی آرام و صمیمی فعالیت می کنند. از این رو با اطمینان بیشتری می توان از تخصص این افراد بهره برد. در این مقاله قصد داریم شما را با خدمات کلینیک دندانپزشکی باغ فیض بیشتر آشنا کنیم.

انواع خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی

انواع خدمات دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی پونک تحت نظر دندانپزشکان متخصص و با تجربه کافی انجام می شود. در ادامه نگاهی اجمالی به خدمات حرفه ای کلینیک دندانپزشکی باغ فیض می اندازیم.
کشیدن دندان
دلایل متعددی برای کشیدن دندان وجود دارد. در صورتی که راهی برای درمان یا ترمیم دندان نباشد، باید کشیده شود. در غیر این صورت باعث بروز درد شدید و بیماری های عفونی دندان خواهد شد. گرفتن عکس از دندان آسیب دیده، بهترین روش برای تشخیص کشیدن دندان است. در کلینیک دندانپزشکی پونک با تزریق بی حسی های متناسب با شرایط بیمار، عمل کشیدن دندان با کمترین خونریزی انجام می شود. برای کشیدن دندان عقل و دندان های جلو از انواع فورسپس های استاندارد استفاده می شود.

درمان ریشه دندان
درمان ریشه دندان بیشتر با نام عصب کشی دندان شناخته می شود. درمان ریشه به منظور خارج کردن عصب دندان، عفونت های دندان از کانال و شکل دادن به دندان انجام می شود. برای درمان ریشه دندان در کلینیک دندانپزشکی باغ فیض، انواع روش های اپیکو، اندو و ری اندو به کار برده می شود. معمولاً عصب کشی در دو جلسه انجام می شود. دندان هایی که دارای آسیب دیدگی جزئی هستند، با استفاده از پست فایبر درمان می شوند. پست فایبر سریع و در یک جلسه به پایان می رسد.

جراحی لثه
جراحی لثه به منظور درمان بیماری های مختلف لثه ای انجام می شود. شایع ترین بیماری های لثه ای، تجمع پلاک و باکتری ها در دهان و ایجاد عفونت است. همچنین مصرف برخی داروها و بیماری های مزمن نیز باعث بروز بیماری لثه ای می شوند. با جراحی لثه ای می توان به افزایش طول تاج دندان کمک کرد. بازسازی لثه ای و پیوند بافت نرم لثه، روش های جراحی موثری برای بازسازی بافت های از دست رفته هستند. در کلینیک دندانپزشکی پونک، جراحی لثه همراه با برش، پیوند یا تخلیه و در پایان ایجاد بخیه انجام می شود.

مقاله پیشنهادی:
پیوند استخوان دندان برای ایمپلنت

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان به منظور جایگزین کردن دندان های ثابت و مصنوعی در محل دندان های از دست رفته انجام می شود. در کلینیک دندانپزشکی باغ فیض، ایمپلنت به طور معمول در دو مرحله انجام می شود. در جلسه اول پایه فلزی از جنس تیتانیوم در درون استخوان گذاشته می شود. این مرحله طی یک عمل جراحی و بی حسی دندانی انجام می شود. بهبود محل کاشت به 3 تا 6 ماه زمان نیاز دارد. در جلسه دوم، تاج دندان که همرنگ و هم شکل با دیگر دندان های طبیعی فرد است، روی پایه ایمپلنت نصب می شود.

پروتز دندان و روکش
از پروتز دندان به منظور جبران دندان های از دست رفته، استفاده می شود. پروتزهای دندان به دو صورت ثابت و متحرک هستند. تاج یا روکش دندان و پل یا بریج دندان نمونه هایی از پروتز ثابت هستند. دندان های مصنوعی یا همان پارسیل نمونه بارزی از پروتزهای متحرک محسوب می شوند. نصب انواع پروتز دندان در کلینیک دندانپزشکی پونک با استفاده از مواد با کیفیت و بادوام، انجام می شود. از پروتز دندان برای پوشش دادن بافت لثه و استخوان از دست رفته نیز استفاده می شود. در نهایت با بازسازی دندان و دهان، طرح لبخند زیبایی به فرد می بخشد.

خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی
خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی

بلیچینگ دندان
بلیچینگ دندان به منظور سفید کردن دندان کدر، زرد رنگ و سیاه انجام می شود. مینای دندان به دلایل متعددی مانند عادات بد غذایی، استعمال سیگار و رعایت نکردن بهداشت دندان و دهان، تغییر رنگ می دهد. زرد شدن دندان ها باعث زشت تر شدن چهره و در نهایت کاهش اعتماد به نفس می شود. در کلینیک دندانپزشکی باغ فیض، بلیچینگ دندان توسط دندانپزشک انجام می شود. مواد اصلی تشکیل دهنده بلیچینگ، شیمیایی هستند. این مواد شیمیایی در علم دندانپزشکی، پراکسید هیدروژن یا پراکسید کربامید نامیده می شوند.

لمینت دندان
لمینت دندان، روکش های ظریف و شیشه ای شکل هستند. استحکام بالایی دارند و به منظور پوشش دادن و بهبود سطح رویی دندان ها استفاده می شوند. لمینت دندان همرنگ با رنگ طبیعی دندان ها است و برای پوشاندن مشکلات دندانی مانند بدفرمی دندان، طول دندان و بستن فواصل دندانی کاربرد دارد. در لمینت دندان، مینای دندان تراشیده نمی شود و یک روش کاملاً غیرتهاجمی است. ماندگاری این روش بیش از 10 سال است و می توان هم زمان با روش های دیگر مانند ارتودنسی انجام داد. در کلینیک دندانپزشکی پونک، با دقت کافی انجام می شود و مینای دندان هیچ آسیبی نمی بیند.

مقاله پیشنهادی:
مزایای فلوراید تراپی دندان کودکان

ونیر کامپوزیت
به لایه های ظریف و نازکی که روی سطح بیرونی دندان گذاشته می شود، ونیر کامپوزیت گفته می شود. در این روش، پوسته ها به صورت لایه لایه با کمک ماده خمیری کامپوزیت به طور مستقیم روی دندان های بیمار چسبانده می شوند. ونیر کامپوزیت نسبت به لمینت دندان، استحکام پایینی دارد و با تراش دادن بسیار کم مینای دندان توسط متخصصان کلینیک دندانپزشکی باغ فیض انجام می شود. کامپوزیت دندان یک جلسه طول می کشد و وظیفه آن، پوشاندن عیوب سطحی دندان ها است.

ارتودنسی
ارتودنسی یکی از تخصص های شاخه دندانپزشکی محسوب می شود. از این روش برای از بین بردن و اصلاح ناهنجاری های دندانی و فکی استفاده می شود. با نصب کردن بریس دندان، دندان ها در طولانی مدت به سمت عقب کشیده می شوند. این مدت زمان براساس تشخیص دندانپزشک چندین ماه یا چندین سال به طول می انجامد. در کلینیک دندانپزشکی پونک، متخصصان ارتودنسی دندان، برای درمان طیف گسترده ای از بیماری های فکی، کمک می کنند. ارتودنسی در انواع متفاوت نامرئی، ثابت، متحرک و لینگوال است.

دندانپزشکی کودکان
کودکان و بیماری های کودکان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. دندانپزشکی کودکان نیز به تخصص و تجربه بیشتری نیاز دارد. کودکان به دلیل داشتن عادات غذایی بد و مصرف بی رویه تنقلات، دندان آن ها در معرض آسیب دیدگی سطحی و عمقی است. برای ترمیم و درمان دندان کودکان از بی حسی های موضعی همراه با طعم دهنده ها استفاده می شود. در کلینیک دندانپزشکی باغ فیض، دندانپزشکان درمان دندان را با برقراری ارتباطی صمیمانه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

دندانپزشکی ترمیمی
در صورتی که دندان ها، پوسیده، شکسته، ضعیف و یا از بین رفته باشند نیاز به ترمیم دارند. همچنین دندانپزشکی ترمیمی به منظور تشخیص و پیشگیری انواع بیماری های دندانی و دهانی نیز انجام می شود. از این رو بهتر است هر 6 ماه یک بار برای چکاپ کامل دندان ها به کلینیک دندانپزشکی پونک مراجعه شود. جلسات ترمیم دندان کوتاه هستند و معمولاً از گرافی دندان برای تشخیص بیماری ها استفاده می شود. مواد ترمیمی شامل پرسلن یا سرامیک، آمالگام، رزین کامپوزیت و طلا است.

مقاله پیشنهادی:
روش درمان انحراف فک

دندانپزشکی زیبایی
دندانپزشکی زیبایی از پر طرفدارترین و پرکاربردترین شاخه های دندانپزشکی به شمار می آید. هدف اصلی این شاخه از دندانپزشکی، ایجاد لبخندی زیبا و بی نقض است. برای ایجاد لبخندی زیبا از روش های متعددی استفاده می شود. اصلاح رنگ دندان، رفع بد شکلی دندان، بستن فاصله های دندانی و افزایش طول تاج دندان، خدماتی هستند که در کلینیک دندانپزشکی باغ فیض در اختیار بیماران گذاشته می شوند. دندانپزشکی زیبایی علاوه بر زیبا کردن طرح لبخند، باعث تسکین درد و حفظ بهداشت دهان و دندان می شود.

خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی
خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی کلینیک دندانپزشکی

جراحی فک و صورت
جراحی فک، در اصطلاح علمی جراحی ارتوگناتیک نامیده می شود. در این جراحی، ناهنجاری های استخوان فک و ناهم راستایی آن ها اصلاح می شود. با اصلاح استخوان فک، علاوه بر بازگشت زیبایی چهره، عملکرد فک ها و دندان ها نیز بهبود پیدا می کند. جراحی استخوان فک پس از پایان سن رشد انجام می شود. در کلینیک دندانپزشکی پونک جراحی فک و صورت، با استفاده از جدیدترین شیوه های روز دنیا انجام می شود.

مشاوره آنلاین با دندانپزشکی

در کلینیک های معتبر دندانپزشکان علاوه بر مشاوره های حضوری، به صورت آنلاین نیز به سوالات بیماران پاسخگو هستند. مشاوره های آنلاین، دسترسی بیماران به متخصصان دندانپزشکی را سریع تر و آسان تر می کنند. در این مشاوره ها می توان با بیان علائم بیماری های دندانی، از راهنمایی های آن ها استفاده بهینه کرد. مشاوران تخصصی کلینیک دندانپزشکی باغ فیض، به صورت آنلاین، اطلاعات ارزشمندی در اختیار بیماران می گذارند.

هزینه های کلینیک دندانپزشکی
هزینه کلینیک دندانپزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارند. مهم ترین فاکتورهای موثر در این هزینه ها، دستمزد دندانپزشک، نوع درمان و تعداد جلسات درمان است. تجهیزات پیشرفته و با کیفیت دندانپزشکی تاثیر زیادی در روند درمان و هزینه های درمانی دارند. تعرفه های درمانی در کلینیک دندانپزشکی پونک، به صورت سالانه مشخص می شوند. برای جبران هزینه های گزاف دندانپزشکی درمانی، ترمیمی و زیبایی می توان از بیمه های دندانپزشکی استفاده کرد.
شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات درمانی دندان به کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه مراجعه کنید. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بروفه دارای کادری تشکیل شده از دندانپزشکان مجرب و متخصص در زمینه های مختلف است. خدمات این مرکز عبارتند از: ایمپلنت، زیبایی دندان، اطفال و ارتودنسی، درمان و پروتز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *